Zarząd

Prezydium Zarządu

  • Prezes Koła:                       Krzysztof BASIŃSKI  tel: 603 644 989 –                                                                  e-mail: krzybass@wp.pl
  • Vice Prezes d/s Sportu:       Dariusz Ludwig tel: 510 315 851
  • Vice Prezes d/s Młodzieży: Zbigniew Kotapski 667 295 373       zbig.kot@wp.pl
  • Vice Prezes d/s Zagospodarowania i Ochrony Wód:                                                                                           Marek Kamel – 570 084 057   marekkamel@poczta.wp.pl
  • Skarbnik Koła:                    Barbara Graczkowska – tel: 603 914 989
  • Sekretarz:                          Tomasz Bąk
  • Gospodarz Koła:                Łukasz Rychlicki

Członkowie Zarządu

  • Członek Zarządu : Radosław Kalka
  • Członek Zarządu : Joanna Miś
  • Członek Zarządu : Andrzej Musielak
  • Członek Zarządu : Bronisław Piela
  • Członek Zarządu : Mirosław Pietrus
  • Członek Zarządu : Bartłomiej Gierowski
  • Członek Zarządu : Andrzej Czycz
  • Członek Zarządu : Krzysztof Turowski

Komisja Rewizyjna

  • Zdzisław Glaser
  • Eugeniusz Nowacki
  • Marcin Jurek

Sąd koleżeński

  • Tadeusz Szczur
  • Dariusz Pietras
  • Jerzy Czepiga

Społeczna Straż Rybacka przy kole 122 Astra

  1. Komendant : Joanna Miś
  2. z-ca Komendanta : Krzysztof Basiński
  3. Strażnik : Piotr Kamiński
  4. Strażnik : Cezary Wiśniewski
  5. Strażnik : Eugeniusz Nowacki
  6. Strażnik : Rafał Kmita
  7. Strażnik : Dawid Sokal
  8. Strażnik : Andrzej Kryzar
  9. Strażnik : Patryk Pobran
  10. Strażnik : Marek Kamel
  11. Strażnik : Dariusz Ludwik
  12. Strażnik : Łukasz Rychlicki
  13. Strażnik : Zbigniew Masłowski
  14. Strażnik : Bartłomiej Basiński
  15. Strażnik : Sebastian Wichłacz
  16. Strażnik : Daniel Haberski
  17. Strażnik : Adam Guz
  18. Strażnik : Bronisław Piela

Sędziowie przy kole 122 Astra

  • Krzysztof Basiński – Sędzia Klasy Okręgowej, Sędzia Rzutowy  /zweryfikowany/, Instruktor Wędkarstwa Rzutowego
  • Joanna Miś              Sędzia Klasy Podstawowej, Sędzia Rzutowy /zweryfikowany/, Instruktor Wędkarstwa Rzutowego
  • Tomasz Bąk            – Sędzia Klasy Podstawowej /zweryfikowany/, Instruktor Wędkarstwa Rzutowego
  • Krzysztof Turowski – Sędzia Klasy Okręgowej /zweryfikowany/
  • Dariusz Ludwig       – Sędzia Klasy Podstawowej  /zweryfikowany/
  • Eugeniusz Nowacki – Sędzia Klasy Podstawowej /zweryfikowany/
  • Andrzej Czycz        – Sędzia Klasy Okręgowej /zweryfikowany/
  • Zbigniew Kotapski – Instruktor Młodzieżowy

Obsługa strony internetowej